Değerli Müşterilerimiz Ürünler Hakkında ve Bayilik Talepleriniz için Lütfen 0212 423 05 17 Nolu Telefondan Bilgi Alınız. Kargo ve Taşıma Bilgileri - T1 Nano Tech
Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler kargo firmaları ile belirtmiş olduğunuz adresinize veya istediğiniz kargo şubesine teslim edilmektedir.
 
Ödeme seçenekleriniz nelerdir?
 
Sitemizden almak istediğiniz ürünleri kredi kartı (Visa, MasterCard) ile ödeyebilirsiniz. Sitemizde tüm kredi kartları geçerlidir.
 
Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?
 
Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları
 
- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.
 
Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
 
 
Siparişim elime ne zaman ulaşır?
 
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler banka onayını takiben ortalama en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinin uzaklığına göre 1-7 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Cuma günü saat 13:00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak banka onayını takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.
 
Verdiğiniz siparişlerde stoklarda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler ve teminlerde sorunlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı veya temin edilemeyeceği konusunda bilgi verilecektir. Temin edilemeyen ürünler söz konusu olduğunda siparişiniz iptal edilecektir.
 
Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?
 
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.
Bayilik Başvurusu için Lütfen 0212 423 05 17 Nolu Telefondan Bilgi Alınız.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır