English   Россию  العربية      

Ürün gurupları

YENİ ÜRÜNLER *
Motor Yağ Katkıları
Yağ Katkıları
Yakıt Katkıları
Sürüş kontrol cihazları
Kampanyalar
Promosyon Destek Ürünleri

Bayimiz olmak için tıklayın
Satış noktalarımızı bulmak için tıklayın

 

T1NANOTECH YAĞ KATKISI NEDİR?


  T1 NANOTECH firması Nano Teknolojiyi kullanarak Benzin ve Dizel akaryakıtlardadevrim niteliğinde çözümler ortaya koyan Dünyadaki ilk ve tek markadır.

  T1 NANO-TECH® nano teknoloji yakıt katkısı , Günümüzün kalitesi Benzin,dizel,bio-dizel yakıtlarına katıldığında çok kısa sürede etkisini göstermekte veinanılmaz sonuçlar vermektedir.

  T1 NANO-TECH® çok daha Temiz bir gelecek için Enerji ve Global Kaynaklarının dahaiyi kullanımını sağlayan, sera etkisi oluşturan gaz emisyonlarına ve de küreselısınmaya karşı, çok çabuk etkili olan, son derece önemli bir ilerlemedir.

  T1 NANO-TECH® Benzin ve Dizel Yakıt katkısında, Aşağıda açıklaması yapıldığı gibi Dinamik Sıvı Teknolojisini kullanır.

  T1 NANO-TECH® aracın yakıt tankının içinde tamamen dağılan, çok küçük su bazlı,nano-parçacıklar temeline dayanan(3-9 nanometre boyutlarında), üç boyutlu bir yapıoluşturur. Bu Nano-Parçacıklar, fiziksel, kimyasal veya katalitiksel olarakaktifleşir.(Motordaki Yanma çevrimine bağlı olarak). Nano Parçacıklar, Yanmabölümüne ulaşıp ve burada yanmaya başladığında, ısıyı düzenli olarak toplayıp,patlamaya başlar. Bu patlamalarla Mikro-Patlamalar teoremine dayanarakhissedilecek derecede bir çok ekstra fayda ortaya çıkarır.

 Yakıtın yanma bölümüne enjektesi esnasında oluşan, büyük ölçekli (ve hala sıvıhalde) yakıt damlacıkları çok daha ufak parçalara bölünerek en ideal ölçülere (nanoboyuta) ulaşır.= Yanma bölümünde artan Türbülans, hava / yakıt karışımını çok daha iyi sağlar.

 Yanma esnasında, T1 NANO-TECH®' in nano parçacıkları yanma bölümününyüzeyine ulaşıp, son derece hassas ve sürekli bir temizlik oluşturur. Bu temizlemeişlemi zararlı atıkların sistemden atılmasını sağlar.

 Temiz yanma bölmeleri, çok daha iyi ısı transfer özelliğine sahiptir, bu da sisteminçok daha düşük sıcaklıkta çalışmasını (soğuk yanmayı), azalan egzoz emisyon(Özellikle NOx) miktarını ve daha düşük oktanlı benzin kullanımını sağlar.

 Araç (Motor) üreticileri, hava / yakıt karışımını çok iyi derecelerdegerçekleştirebilmek için yanma ve enjeksiyon sistemlerinde, büyük yatırımlaryapmaktalar. T1 NANO-TECH® yanma esnasında bu karışımı daha iyi hale getirmekiçin gerekli türbülansı oluşturur.

 

Copyrigt© 2010 Özdoğanlar Grup LTD. ŞTİ.
Tel:
(+90 212) 423 05 17 (Pbx)    Fax:(+90 212) 423 70 05    Email : info@ozdoganlar.com
Toplam Ziyaretçi : 143742  Kişi