Değerli Müşterilerimiz Ürünler Hakkında ve Bayilik Talepleriniz için Lütfen 0212 423 05 17 Nolu Telefondan Bilgi Alınız. Hakkımızda - T1 Nano Tech
Hakkımızda

1997 yılından beri  madeni yağlar ve son 10 yıldır nano teknoloji ile üretilen yakıt ve yağ katkılarının araştırılması ve geliştirilmesi konularında faaliyet gösteren Özdoğanlar Group, üstün nitelikli ve farkındalık oluşturan ürünleri ile sektörün bilinen ve önde gelen firmaları arasındadır.

 

Dünyanın lider yağ firmaları ile yaptığı ikili anlaşmalar ve kurduğu ticaret köprüleri ile nitelikli yağ alanında önemli bir tedarikçi durumunda olan Özdoğanlar Group Çin’in en büyük firması olan SINOPEC’in Türkiye distribütörüdür. 

Ayrıca Belçika merkezli SUNOCO firmasının 14 yıl boyunca (2012 yılına kadar) Türkiye distribütörlüğünü yapmıştır. Özdoğanlar Group kendi tesislerinde tescilli markası olan BRAVA için Nanoteknoloji ile üretilen katıklar, antifriz, cam suyu vb. birçok ürünlerin üretimini ve Gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında kendi geliştirdiği formül, reçete ve uygulamalar sonucu geliştirilen BRAVA Madeni Yağlarının ambalajlamasını yaptıran Özdoğanlar Group ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir.

 

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile işletmelerin çözüm ortağı olan Özdoğanlar Group, sürekli gelişim prensibi ile yatırımlarını sürdürmektedir. İstanbul Hadımköy’de 2000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında üretimlerini yapmaktadır.

 

Pek çok test ve araştırmayı AR-GE departmanı bünyesinde kurduğu kendi laboratuarında yapan Özdoğanlar Group, Yüksek nitelikli ürün imalatı hedefi ile çalışmalarının sürdürmektedir.

 

Yurt genelinde yayılmış bayi ağını geliştirmeye devam eden Özdoğanlar Group, sağlam adımlarla büyümeye devam etmektedir. Özdoğanlar Group bugün olduğu gibi gelecekte de kaliteli ürün ve kusursuz hizmetin adresi olacaktır.

 

                                                                 Saygılarımızla

                                                                AR-GE Sorumlusu

                                                                 Kimya Mühendisi

                                                                                                                                                 

 

 

Distribütörlerimiz

Özdoğanlar Group, endüstriyel yağlar ve otomotiv yağları alanında dünyanın önemli üretici firmaları ile işbirliği halindedir. Dışa açık vizyonu sayesinde dünyada geleceğin teknolojisi olarak gösterilen nano teknoloji alanındaki gelişmeleri takip eden Özdoğanlar, Petrol ve Petrol ürünleri ile ilgili her türlü yenilik ve gelişmeyi ülkemize ve müşterilerimize kazandırma hedefindedir.

 

Bir Dünya Devi SINOPEC

Özdoğanlar Group dünyanın önde gelen yağ firmalarından SINOPEC ‘in Türkiye distribütörüdür. Başta endüstriyel yağlar olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan SINOPEC, Çin’in 1. ve dünyanın 3. büyük madeni yağ ve kimya firmasıdır. Yaklaşık 1,5 milyar nüfusa sahip Çin’in en büyük madeni yağ ve yakıt üreticisi olarak, yıllık 41 milyon ton ham petrol üretilmekte ve 8,3 milyar metreküp doğalgaz üretimi yapmaktadır. Binlerce çalışanı ve onlarca rafineri tesisi ile başta Asya olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ürün ihraç eden SINOPEC, Fortune’un dünyanın en büyük ilk 500 firması listesinde 5. Sıradadır.

Özdoğanlar Group olarak SINOPEC’in Türkiye distribütörlüğü kapsamında yerel bayi ağımızı oluşturmayı sürdürmekteyiz.

 

Kalitenin Garantisi ve Uzmanların Tercihi BRAVA MADENİ YAĞLARI

 

1997 yılından beri uluslar arası alanda,sentetik ve mineral yağlar konusunda uzun yıllara dayanan AR-GE  ve saha tecrübesi ile BRAVA, daha fazla müşteri ve servis memnuniyeti sağlayarak, farkındalık oluşturacak ürünler üzerine çalışmaktadır. BRAVA olarak; Kalite, Güvenilirlik ve Devamlılık esas alınarak doğru ve zengin bir ürün çeşidi, kişiye, servise veya kuruma özel bir hizmet bütünlüğü ile sunulmaktadır.

BRAVA olarak özellikle yeni teknolojiler konusundaki AR-GE miz sayesinde DPF uyumlu ve eksiltme önleyici özel formüllere sahip ürünler geliştirilmiş ve yüksek müşteri memnuniyeti elde edilmiştir.

Yüksek kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı motor, şanzıman, endüstriyel yağlar, antifriz, fren hidroliği , cam suyu gibi birçok ürün geliştirilmekte ve satılmaktadır.

 

Bir Nano Teknoloji Harikası T1NANOTECH

Özdoğanlar Group olarak 2005 yılından bu yana Nano teknoloji alanında yakıt ve yağ teknolojilerinin araştırılması, geliştirilmesi ve ülkemizin hizmetine sunulması amacı ile oluşturulan T1 Nanotech markası bugün 10 yılı geride bırakarak milyonlarda insana ürün memnuniyeti sigortası ile ve “Geleceğin teknolojileri bugünün araçlarına” sloganı ile ulaştırılmış ve inanılmaz bir müşteri memnuniyet oranında ulaşmış bulunmaktadır.

Elde etmiş olduğu bu büyük başarı sayesinde akaryakıt katkıları piyasasında yeni bir segment oluşturmuştur.  T1 Nanotech markası onlarca taklit ürüne rağmen taklit edilemeyen yüksek teknolojisi ile bu segmenti  yegane, en kaliteli ve en çok satan markasıdır.

T1 Nanotech (yakıt  tasarrufu , güç ve performans artı sağlayan, kalite odaklı ) benzersiz ürünlerini her geçen gün geliştirerek  , ürün çeşidi arttırmaktadır.

Ürünlerimizin temel özelliklerinden biride dünyanın en yeni teknolojileri ile kullanıcılarımıza yönelik maksimum faydayı, beklentilerinin üzerinde bir memnuniyet  ile sunmaktadır. Bugün Türkiye’nin birçok noktasına yayılmış bayileri sayesinde T1 Nanotech, kendine özel bir reklam, satış, uygulama teknikleri geliştirerek yine bayilerinin hizmetine sunmaktadır. Bayilerimize güvenilir ve sürekli aynı standartlarda ürünler verilmektedir. Bununla birlikte geliştirdiğimiz satış ve pazarlama uygulama konsepti ile aktif saha satış destek ve eğitimleri de bayilerimize, bölgelerine özel olarak sunulmaktadır.

Özdoğanlar Group olarak sahip olduğumuz markalarımız BRAVA ve T1 Nanotech ile distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz SINOPEC markalarının Türkiye pazarında önemli bir noktaya gelmesinden ötürü memnuniyet duymaktayız. Bu başarıda özverili çalışmamızın büyük katkısı olduğu bilinci ile önümüzdeki dönemlerde aynı özveri ile çalışmamızı sürdürme hedefindeyiz.

 

 

Bayilik Başvurusu için Lütfen 0212 423 05 17 Nolu Telefondan Bilgi Alınız.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır